Eksport do Izraela – szybko i prosto!

  1. Strona główna
  2. Blog
  3. Eksport do Izraela – szybko i prosto!

Eksport do Izraela. Czy to dobry pomysł?

 

Dlaczego nie? Jeśli ktoś nie ma doświadczenia w sprzedaży eksportowej, to wysyłka do Izraela może być tym kamieniem milowym, który otwiera nowe ścieżki rozwoju.

Dlaczego zapytacie? Z kilku przyczyn.

 

Po pierwsze

 

Klienci z Izraela są generalnie WYPŁACALNI! Jeśli zachowa się zimną głowę to ryzyko zostania oszukanym jest zminimalizowane niemalże do ZERA (0). Przedsiębiorcy z Izraela są nastawieni na długofalową współpracę, a nie na krótkotrwały oszukańczy zryw. Nie oznacza to oczywiście, że należy bujać w obłokach i snuć mocarstwowe plany podboju kosmosu 😉. Chłodna kalkulacja i zaufany partner logistyczny to 2 podstawowe rzeczy.  Izrael – według klasyfikacji OECD ma najwyższą notę ryzyka biznesowego – okrągłe ZERO (0)!

 

Po drugie

 

Izrael to kraj, który lubi technologię. Jeśli dysponujesz jakimś unikatowym rozwiązaniem, towarem, który dobrze sprzedaje się na kontynencie, to równie dobrze możesz pokusić się o jego sprzedaż eksportową. Jeśli dodatkowo dysponujesz „know how” – patentem, wiedzą „tajemną” która nie pozwala w prosty sposób skopiować twojego produktu na innym rynku. (Pamiętajmy, że w Chinach produkuje się WSZYSTKO) to tym bardziej powinieneś się zainteresować sprzedażą eksportową!

 

Po trzecie

 

Ładunki z kontynentalnej Europy są ładunkami preferowanymi przez służby celne Izraela. Jeśli wystawiasz do swoich produktów świadectwo pochodzenia EUR1 (a my pomagamy je wystawić) to Twój ładunek albo będzie odprawiamy przy użyciu obniżonej stawki celnej, lub też będzie korzystał ze zwolnienia taryfowego!

 

Jeśli już Cię przekonaliśmy, to zapraszamy do składania zapytań o stawki frachtowe z Polski do Izraela (Haifa / Ashdod). Oferujemy tam połączenia całokontenerowe, drobnicowe, morskie i lotnicze.

 

 

Z Sea Cargo Operations – seacargoo twój ładunek dotrze bezpiecznie do miejsca przeznaczenia.

Serdecznie i niezmiennie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

A H O J! ⚓️

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Polecane artykuły

Eksport na Islandię – krok po kroku (CZĘŚĆ II)
EORI – co to takiego i dlaczego to takie ważne?
Menu