Eksport do Kanady

Ilość wysyłanych towarów z Polski do Kanady stale rośnie, ta tendencja utrzymuje się od 2014 roku. Polskie produkty cieszą się dużym zainteresowaniem na tamtejszym rynku, co stwarza szansę na generowanie wysokich przychodów z handlu. Proponujemy kompleksową pomoc wszystkim osobom planującym eksport towarów do Kanady. Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i osobami prywatnymi. Nasi spedytorzy są doświadczonymi specjalistami, którzy poszukują dla Kontrahentów najskuteczniejszych rozwiązań dystrybucyjnych pozwalających na poczynienie oszczędności finansowych.

Eksport towarów do Kanady – jak działamy

Transportujemy do różnych kanadyjskich portów. Wśród portów, z którymi współpracujemy, możemy wymienić m.in. Halifax, Edmonton, Toronto, Vancouver, Montreal oraz wiele innych. Nie ograniczamy jednak swojego działania tylko do kilkunastu stałych miejsc rozładunkowych. Kontrahenci, którzy planują transport ładunków do innych miejscowości, również mogą zgłosić się do nas ponieważ możemy wycenić również odcinek drogowy w Kanadzie „do drzwi” (to door).

Eksport towarów do Kanady – do kogo kierujemy naszą ofertę eksportową?

Nasze usługi kierowane są m.in. do przedsiębiorców prowadzących handel z kanadyjskimi kontrahentami, którzy liczą na stałą współpracę. Eksport towarów do Kanady polecamy też osobom prywatnym, które zamierzają wysłać pojedyncze ładunki np. do rodziny. Warto nadmienić, że w transporcie morskim obowiązuje tzw. minimum morskie, które określa ile musimy zapłacić za przesyłkę morską. Obecnie wynosi ono 1m3, co sprawia, że bez względu na to, czy paczka będzie mniejsza, czy idealnie „wypełni” wymiary minimum – to nadawca zapłaci taką samą opłatę za jej wysyłkę (za 1 m3).

Polecamy pomoc naszych specjalistów również rodzinom, które chcą się przeprowadzić się do Kanady i potrzebują przetransportować swój dobytek – czyli transport tzw. mienia przesiedlenia (mienie przesiedleńcze)..

Eksport towarów do Kanady – obsługiwane porty

Eksport do Calgary AB CACAL
Eksport do Fraser BC CAFRR
Eksport do Halifax NS CAHAL
Eksport do Montreal QC CAMTR
Eksport do Quebec QC CAQUE
Eksport do Toronto ON CATOR
Eksport do Vancouver BC CAVAN

Czytaj więcej

Eksport do Kanady z Sea Cargo Operations

Ilość wysyłanych towarów z Polski do Kanady stale rośnie. Od 2014 roku regularnie wzrasta eksport do Kanady. Polskie produkty cieszą się dużym zainteresowaniem na tamtejszym rynku, co stwarza szansę na generowanie wysokich przychodów z handlu. Proponujemy kompleksową pomoc wszystkim osobom planującym eksport towarów do Kanady. Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i osobami prywatnymi. Nasi spedytorzy są doświadczonymi specjalistami, którzy poszukują dla kontrahentów najskuteczniejszych rozwiązań dystrybucyjnych pozwalających na poczynienie oszczędności finansowych.

Eksport towarów do Kanady – jakie rodzaje ładunków transportujemy?

Organizujemy transport morski. Oferujemy dystrybucję ładunków kontenerowych (FCL) oraz drobnicowych (LCL). W przypadku tych drugich z naszej pomocy mogą skorzystać nawet osoby prywatne, które potrzebują wysłać choćby tylko jedną przesyłkę.
Drobnicowy eksport do Kanady wyceniany jest według gabarytów. Klienci zobligowani są do podania dokładnych wymiarów swoich ładunków (długość, szerokość i wysokość) oraz wagę.
Skontaktuj się z nami i niezobowiązująco sprawdź, ile zapłacisz.

Jak działamy w ramach usługi eksportu?

Organizujemy dystrybucję do różnych kanadyjskich portów. Wśród portów, z którymi współpracujemy, możemy wymienić m.in. Halifax, Edmonton, Toronto, Vancouver, Montreal oraz wiele innych. Nie ograniczamy jednak swojego działania tylko do tych kilkunastu najpopularniejszych miejsc rozładunkowych. Kontrahenci, którzy planują transport ładunków do innych miejscowości, również mogą zgłosić się do nas.
Nasi spedytorzy dysponują rozbudowaną siatką kontaktów i mogą zaplanować też wykorzystanie rzadszych szlaków komunikacyjnych.

Kiedy warto eksportować towary do Kanady?

Nasze usługi kierowane są m.in. do przedsiębiorców prowadzących handel z kanadyjskimi kontrahentami, którzy liczą na stałą współpracę. Eksport towarów do Kanady polecamy też osobom prywatnym, które zamierzają wysłać pojedyncze paczki np. do rodziny. Polecamy pomoc naszych specjalistów również rodzinom, które przeprowadzają się do Kanady i potrzebują przetransportować swój dobytek (tzw. mienie przesiedlenia).

Menu