Eksport do Nowej Zelandii

Z Sea Cargo Operations eksport do Nowej Zelandii jest naprawdę prosty! 😉

Prowadzisz biznes i chcesz dotrzeć do klientów z Nowej Zelandii? Planujesz eksport do tego kraju? A może myślisz, by się tam przeprowadzić? Spokojnie, pomożemy ze wszystkim!

Wysyłka do Nowej Zelandii zazwyczaj odbywa się drogą morską.

Żaden transport nie sprawi nam problemów, jeżeli odpowiednio się do niego przygotujemy pod względem przepisów prawnych, obowiązków oraz kosztów.

Eksport towarów do Nowej Zelandii wymaga dokonania odprawy celnej wywozowej (eksportowej).

Obecnie przeprowadza się ją w formie elektronicznej, jednak wciąż wiąże się to z koniecznością odpowiedniego przygotowania. Dotyczy to przede wszystkim Przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, którzy muszą posiadać numer EORI – nadawany w Unijnym Systemie Rejestracji i Identyfikacji Podmiotów Gospodarczych.

Jednak również w przypadku osób prywatnych eksport towarów do Nowej Zelandii cechuje się różnymi obostrzeniami, zwłaszcza w zakresie przepisów fitosanitarnych.

Dobrze zatem wiedzieć, które towary zostały objęte ograniczeniami i wymagają specjalnej zgody, a które mogą być całkowicie niedozwolone.

Korzystając z naszych usług, nie musisz się tym wszystkim martwić.

Zajmiemy się nie tylko dostawą, ale też pomożemy w dopełnieniu wszelkich procedur!

Wysyłka towarów do Nowej Zelandii. Co eksportujemy?

W porównaniu z sytuacją sprzed dekady liczby dot. eksportu do Nowej Zelandii są ponad dwukrotnie wyższe!

Nowa Zelandia to dobre miejsce na inwestycję dla Przedsiębiorców. Kraj ten charakteryzuje się stabilną, konkurencyjną i dynamicznie rozwijającą się gospodarką, niską inflacją oraz, co istotne, jeśli chodzi o transport do Nowej Zelandii – łatwym, szybkim dostępem frachtem morskim do regionu Azji i Pacyfiku. Eksport do Nowej Zelandii może być zatem dla polskich producentów bardzo korzystny.

Co głównie tam eksportujemy?

 • maszyny i urządzenia mechaniczne
 • zwierzęta żywe i produkty pochodzenia zwierzęcego
 • leki
 • produkty chemiczne
 • pojazdy
 • statki pełnomorskie
 • tzw. bramownice drogowe
 • wyroby papiernicze

A CZEGO NIE WOLNO EKSPORTOWAĆ DO NOWEJ ZELANDII?

Jeśli chodzi o Nową Zelandię i Australię, tu zawsze musimy pamiętać, że obie te wyspy kładły zawsze bardzo mocny nacisk na przepisy fitosanitarne.

Dlaczego?

Oba te kraje zawsze obawiały się (i obawiają nadal) – wwożenia na ich terytorium niepożądanych osobników fauny i flory, tzw. inwazyjnych (czyli „obcych” danemu regionowi) i tym samym bardzo niebezpiecznych dla ich rodzimego środowiska naturalnego.

Chodzi też o ochronę ich gatunków endemicznych – czyli takich gatunków roślin i zwierząt, które występują tylko na określonym terenie, jak np.  koale i kangury w Australii.

Dla zainteresowanych jakie to konkretnie zwierzęta i rośliny, tutaj lista.

http://www.australianowazelandia.pl/flora-i-fauna

EKSPORT MORSKI DO NOWEJ ZELANDII z SEA CARGO

Jesteśmy morskimi spedytorami z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Oda lat organizujemy eksport do Nowej Zelandii transportem morskim.

Klienci mogą nam powierzyć zarówno ładunki całokontenerowe (FCL), jak i drobnicowe (LCL).

Aby zrealizować eksport towaru do Nowej Zelandii, wystarczy wypełnić znajdujący się na stronie internetowej formularz zapytania frachtowego lub napisać maila, pamiętając o podaniu wszystkich wymiarów (długość x szerokość x wysokość) oraz wagi przesyłki.

Nasi Specjaliści postarają się jak najszybciej wycenić taki transport oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania czy wątpliwości.

Wysyłka towarów do Nowej Zelandii – obsługiwane porty

 • eksport do Auckland
 • eksport do Christchurch / Lyttelton
 • eksport do Tauranga
 • eksport do Wellington
Czytaj więcej

Eksport do Nowej Zelandii z Sea Cargo Operations

Dzięki Seacargoo.com szybko i wygodnie zlecisz eksport do Auckland w Nowej Zelandii. Obsługujemy ładunki drobnicowe (LCL) oraz całokontenerowe (FCL). Kierujemy usługi do podmiotów gospodarczych, a także – jako jedna z nielicznych spedycji – do osób prywatnych.
Przy transporcie morskim oferujemy pełen zakres dodatkowych usług spedycyjnych. Zapewniamy odbiór eksportowanego towaru od Załadowcy i dostarczenie bezpośrednio do magazynu, skąd następnie trafi na statek. Tym sposobem nie tracisz cennego czasu w związku z koniecznością samodzielnego przewozu ładunku. Zaufany przewoźnik sprawnie i bezpiecznie przetransportuje towar na miejsce.

Eksport towarów do Nowej Zelandii z Seacargoo obejmuje też usługi celne

Na życzenie Klienta nasi agenci wykonają wszystkie niezbędne czynności celne, aby ładunek mógł trafić do dalszego przewozu poza Unię Europejską. Specjaliści dokonują wszelkich obowiązkowych zgłoszeń i zajmują się koniecznymi formalnościami. To pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas.
Oferujemy też dodatkowe ubezpieczenie Cargo, które gwarantuje zwrot kosztów w przypadku utraty, ubytku albo uszkodzenia ładunku na całej trasie przewozu. Zapewniamy szeroki zakres ochrony oraz brak zbędnych formalności. Rozwiązanie to pozwala zminimalizować ryzyko związane z nieprzewidzianymi zdarzeniami podczas eksportu do Nowej Zelandii.
Jeśli potrzebujesz porady lub masz pytania dotyczące procesu spedycji, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci doradzą i pomogą w sprawnym złożeniu zamówienia w naszym serwisie.

ZAPRASZAMY 😉

Menu