Eksport do Stanów Zjednoczonych Ameryki – USA

Rynek zbytu za Wielką Wodą stwarza wiele możliwości dla polskich przedsiębiorców, którzy mogą liczyć zarówno na dużą ilość klientów, jak i atrakcyjne ceny sprzedaży. Nie może zatem dziwić, że wzrasta zainteresowanie prowadzeniem handlu ze Stanami Zjednoczonymi. Zapraszamy do współpracy wszystkich, których interesuje eksport towarów do USA. Zajmujemy się organizowaniem taniego transportu morskiego do różnych portów amerykańskich.

Eksport do USA – co możesz z nami wysłać?

Pomagamy naszym klientom w sprawnej wysyłce ładunków drogą morską. Przyjmujemy do dystrybucji zarówno całe kontenery w ramach tzw. usługi FCL, jak i pojedyncze przesyłki drobnicowe – LCL. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przygotują rzetelną wycenę.

Drobnicowy eksport towarów do Stanów Zjednoczonych wyceniamy zaś na podstawie trzech  wymiarów (długość, szerokość i wysokość) oraz wagi.

Eksport towarów do USA – jak pracujemy

Nasze usługi kierowane są m.in. do przedsiębiorców prowadzących handel z amerykańskimi kontrahentami, którzy liczą na stałą współpracę. Eksport towarów do USA polecamy też osobom prywatnym, które zamierzają wysłać pojedyncze ładunki np. do rodziny.

Warto nadmienić, że w transporcie morskim obowiązuje tzw. minimum morskie, które określa ile musimy zapłacić za przesyłkę morską. Obecnie wynosi ono 1m3, co sprawia, że bez względu na to, czy paczka będzie mniejsza, czy idealnie „wypełni” wymiary minimum – to nadawca zapłaci taką samą opłatę za jej wysyłkę (za 1 m3).

Polecamy pomoc naszych specjalistów również rodzinom, które chcą się przeprowadzić się do Stanów i potrzebują przetransportować swój dobytek – czyli transport tzw. mienia przesiedlenia (mienie przesiedleńcze)..

Eksport towarów do USA – komu oferujemy sprawny eksport

Pomoc proponujemy zarówno właścicielom przedsiębiorstw, którzy prowadzą handel na amerykańskim rynku, jak i osobom prywatnym. Organizujemy przeprowadzki do USA wraz z transportem całego zgromadzonego dobytku – tzw. mienie przesiedlenia (meble, sprzęty RTV itp.), a także dystrybuujemy pojedyncze przesyłki w ramach jednorazowej usługi.  Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Eksport towarów do USA – obsługiwane porty

Eksport do Atlanta, GA
Eksport do Baltimore, MD
Eksport do Boston, MA
Eksport do Buffalo, NY
Eksport do Charleston, SC
Eksport do Charlotte, NC
Eksport do Chattanooga, TN
Eksport do Chicago, IL
Eksport do Cincinnati, OH
Eksport do Cleveland, OH
Eksport do Detroit, MI
Eksport do Galveston, TX
Eksport do Houston, TX
Eksport do Jacksonville, FL
Eksport do Kansas City, MO
Eksport do Knoxville, TN
Eksport do Los Angeles, CA
Eksport do Louisville, KY
Eksport do Memphis, TN
Eksport do Miami, FL
Eksport do Minneapolis, MN
Eksport do Mobile, AL
Eksport do Nashville, TN
Eksport do New Orleans, LA
Eksport do New York, NY
Eksport do Norfolk, VA
Eksport do Orlando, FL
Eksport do Pittsburgh, PA
Eksport do Philadelphia, PA
Eksport do Phoenix, AZ
Eksport do Portland, OR
Eksport do Salt Lake City, UT
Eksport do San Diego, LA
Eksport do San Francisco, CA
Eksport do Savannah, GA
Eksport do Seattle, WA
Eksport do St. Louis, MO
Eksport do Tampa, FL
Eksport do Toledo, OH

Czytaj więcej

Eksport do Stanów Zjednoczonych z pewnym spedytorem na rynku

Rynek zbytu za Wielką Wodą stwarza wiele możliwości dla polskich przedsiębiorców, którzy mogą liczyć zarówno na dużą ilość klientów, jak i atrakcyjne ceny sprzedaży. Nie może zatem dziwić, że wzrasta zainteresowanie prowadzeniem handlu w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy do współpracy wszystkich, których interesuje eksport towarów do USA. Zajmujemy się organizowaniem taniego transportu morskiego do różnych portów amerykańskich.

Eksport do USA – co wyślesz z nami?

Pomagamy naszym klientom w sprawnej wysyłce ładunków drogą morską. Przyjmujemy do dystrybucji zarówno całe kontenery w ramach tzw. usługi FCL, jak i pojedyncze przesyłki drobnicowe (LCL). Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przygotują rzetelną wycenę.
Drobnicowy eksport towarów do Stanów Zjednoczonych wyceniamy na podstawie wymiarów oraz wagi, dzięki temu osoby wysyłające mniejsze ładunki, nie przepłacają. U nas można liczyć na eksport do USA w uczciwej cenie. Przy ustalaniu kosztów bierzemy pod uwagę długość, szerokość, wysokość oraz wagę przesyłki.

Jak pracujemy w ramach eksportu do Stanów Zjednoczonych?

Dzięki rozbudowanej siatce kontaktów i wieloletniemu doświadczeniu naszych spedytorów mamy możliwość wykorzystania wielu amerykańskich portów znajdujących się w różnych częściach kraju, co sprawia, że nasi klienci mogą znaleźć najodpowiedniejsze miejsce rozładunku. Przyjmujemy do realizacji też zlecenia indywidualne, kiedy kontrahenci potrzebują skorzystać z rzadszego kierunku dystrybucyjnego. Zawsze dążymy do znalezienia optymalnego szlaku komunikacyjnego, tak, by usługa przebiegła szybko i tanio.

Komu oferujemy sprawny eksport do USA?

Nasza oferta jest kompleksowa. Pomoc proponujemy zarówno właścicielom przedsiębiorstw, którzy prowadzą handel na amerykańskim rynku, jak i osobom prywatnym. Organizujemy przeprowadzki do USA (tzw. mienie przesiedlenia) wraz z transportem całego zgromadzonego dobytku (meble, sprzęty RTV itp.), a także dystrybuujemy pojedyncze przesyłki w ramach jednorazowej usługi. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Menu