Import z Chin

Import towarów z Chin oraz ich późniejsza sprzedaż stał się jedną z podstawowych form działalności gospodarczej.

NAJPOPULARNIEJSZY KRAJ, Z KTÓREGO IMPORTUJEMY? OCZYWIŚCIE CHINY!

Nie będzie zaskoczeniem informacja, że naszym głównym kierunkiem importowym są Chiny. 😉

I zapewne w większości firm spedycyjnych tak jest – oczywiście dotyczy to transportu morskiego.

U nas to aż 70 % naszych importów.

Nie jest też tajemnicą, że Chiny, które kiedyś były “Państwem Trzeciego Świata” – dziś są prawdziwą  “Fabryką Świata” z drugą największą gospodarką na globie. Niesamowity wzrost gospodarczy Chin w ostatnich 25-30 latach to ewenement i fenomen historyczny!

Dziś Chiny to najszybciej się rozwijająca i druga największa gospodarka na świecie, zaraz za Stanami Zjednoczonymi. Chińczycy są też największym globalnym eksporterem, a ich wartość obrotów handlowych jest najwyższa. Nie bez przyczyny określa się ich mianem “gospodarczego tygrysa”.

CO GŁÓWNIE SPROWADZAMY Z CHIN?

Szczerze? Z Chin do Polski (Europy) sprowadzamy niemal wszystko 😉

Czyli:

 • wszelkiego rodzaju elektronika,
 • odzież,
 • sprzęt sportowy,
 • części i podzespoły samochodowe,
 • żywność,
 • artykuły gospodarstwa domowego,
 • meble,
 • dekoracje,
 • kamienie i wyroby z kamienia (w tym nagrobki!)
 • dosłownie wszystko.

Nie tylko my, w zasadzie robi taka cały Europa i świat – bo tutaj popytem rządzi CENA. I dostępność.

Na pewno przyczynił się również do tego trend, który jest już „znakiem naszych czasów” – czyli zakupy online i powstanie licznych sklepów e-commerce. Szczerze, bo któż z nas nie robi zakupów w sieci? Robią to już niemal wszyscy.

Towar z Chin sprowadzają już nie tylko wielkie Firmy czy Przedsiębiorstwa, ale również małe Firmy oraz osoby zaczynające dopiero swoją pierwszą działalność gospodarczą.

Import towarów z Chin oraz ich późniejsza sprzedaż stał się jedną z podstawowych form działalności gospodarczej.

JAK POMAGAMY PRZY IMPORCIE Z CHIN?

Sprowadzanie produktów z tak daleka, na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowane. Przyszli Przedsiębiorcy powinni mieć jednak świadomość, że nie muszą mieć wszystkiego na głowie. Wystarczy znaleźć odpowiedni towar, kupić go i mieć plan, jak sprzedać. Wiedza z zakresu procedur obejmujących import nie jest potrzebna. To najlepiej zostawić specjalistom, którzy doskonale wiedzą, jak przetransportować ładunek na wybrane miejsce – czyli nam!

Mamy w tym wieloletnie doświadczenie i z radością oferujemy nasze usługi.

Ty zajmij się wyborem i kupnem produktu, a resztę zostaw nam. Możesz być pewny, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane z zachowaniem najwyższych standardów, a po bezpiecznym dotarciu Twojego towaru z dalekiej Azji, będziesz mógł rozkręcić zaplanowany, dochodowy biznes.

NAJPOPULARNIEJSZE PORTY CHIŃSKIE, Z KTÓRYCH IMPORTUJEMY:

 • Ningbo
 • Shanghai
 • Qingdao
 • Hong Kong
 • Shenzhen (czyli Yantian, Chiwan)
 • Guangzhou (Huangpu)

i wiele innych

Czytaj więcej

Transport towarów z Chin – port Ningbo

Na stronie Seacargoo.com szybko i skutecznie zlecisz import dowolnych ładunków z Ningbo oraz z innych chińskich portów. Jesteśmy spedytorami morskimi z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Od lat z sukcesem obsługujemy Klientów zainteresowanych transportem towarów z Chin. Oferujemy międzynarodowy przewóz morski ładunków całokontenerowych (FCL) oraz drobnicowych (LCL). Zapewniamy także spedycję lotniczą oraz kolejową FCL i LCL z Chin.
Naszą ofertę kierujemy nie tylko do podmiotów gospodarczych, ale również, jako jedna z nielicznych spedycji, obsługujemy osoby prywatne. W ramach usług proponujemy też bezpłatne doradztwo przedkontraktowe i kontraktowe oraz pełną obsługę portową obejmującą przeładunki i manipulacje. Zapewniamy ponadto kompleksową obsługę celną w Polsce, w tym odprawy z odroczonym VAT.

Import z Chin – szybkie i uczciwe wyceny

Gwarantujemy szybkie wyceny i jasne warunki świadczenia usług. Zapewniamy uczciwe wyceny na bardzo dobrych warunkach. Do przedstawienia kosztów realizacji zleceń potrzebujemy jedynie kilku kluczowych informacji, takich jak wielkość, rodzaj i waga ładunku, a także dane odbiorcy i nadawcy. Całą resztą zajmują się nasi Specjaliści. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, przedstawiając ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb.
Współpracujemy z wieloma renomowanymi armatorami morskimi, takimi jak Cosco, YML ZIM, UASC, OOCL, MSC, MOL, NYK, APL, Hyundai, Hapag Lloyd, Evergreen, CMA/CGM, Maersk oraz innymi. Od lat działamy również ze sprawdzonymi, polecanymi przewoźnikami morskimi drobnicowymi, takimi jak BOL, Shipco, Worldwide , Euroconsol czy BoxLine. To daje gwarancję, że import z Chin dowolnych towarów zostanie zrealizowany w pełni profesjonalny i bezpieczny sposób.

Import z Ningbo – dodatkowe usługi

Oferujemy kompleksowy transport towarów z Chin, obejmujący dodatkowe usługi spedycyjne. Proponujemy obsługę ładunków w systemie door2door, czyli odbiór towaru od „drzwi” załadowcy do dostarczenia go pod „drzwi” odbiorcy. Organizujemy transport lądowy na bardzo preferencyjnych warunkach. Dzięki temu nie tracisz czasu na samodzielne załatwianie przewozu ładunku, ponieważ wszystkie formalności i kwestie organizacyjne załatwimy za Ciebie.
Transport z Chin z Sea Cargo Operations obejmuje też obsługę celną. Oferujemy możliwość dokonania odprawy przez renomowaną agencję celną. Proponujemy wykonanie wszystkich niezbędnych czynności celnych, dzięki którym Twój ładunek trafi bezpiecznie do Unii Europejskiej, a następnie zostanie przetransportowany pod adres docelowy. Nasi eksperci zajmują się niezbędnymi formalnościami i dokonują wszelkich obowiązkowych zgłoszeń.
Oprócz podstawowych zadań spedycyjnych oferujemy także kontrole ładunków (Sanepid, fito, IJHARS oraz inne). Wśród naszych dodatkowych propozycji znajduje się też szeroki zakres ubezpieczenia Cargo. Gwarantuje ono zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia, ubytku lub utraty towaru na całej trasie przewozu. Zapewniamy minimum formalności, dzięki czemu oszczędzasz cenny czas.

Transport z Ningbo w korzystnej cenie

Świadczymy wysokiej jakości usługi w bardzo konkurencyjnych cenach. Opłata za fracht morski drobnicowy obliczana jest na podstawie tzw. współczynnika sztauerskiego Waga/Miara, czyli wagi albo kubatury ładunku w zależności od tego, co stanowi większą wartość. Stawka minimalna jest obliczana dla przesyłki o objętości 1m3 albo o wadze 1 tony. Fracht morski jest najtańszym środkiem transportu i wynosi zazwyczaj 30-50 USD za 1m3, zależnie od całkowitego wymiaru ładunku, portu docelowego oraz armatora.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości – nie wahaj się, napisz do nas już dziś.

Wszystko wyjaśnimy, pomożemy i sprawnie przeprowadzimy cały proces importowy od A – Z.

Zapraszamy z zapytaniami!

Menu