Obsługa portowa

Od fachowej obsługi w porcie uzależniona jest szybkość dalszego transportu towarów. Właśnie od niej zależy także i bezpieczeństwo całego ładunku. Profesjonalne zajęcie się tymi kwestiami pozwala na ich dotarcie na miejsce w takim stanie, jakiego oczekiwał wysyłający i jakiego oczekuje odbiorca. W naszej firmie pracują profesjonaliści, którzy potrafią nie tylko zaplanować cały transport, lecz doradzą i pomogą w kwestii jego spakowania, załadunku i rozładunku.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży lepiej rozumiemy potrzeby klientów i umiemy je spełnić. Dostosowujemy się do istniejących warunków, potrafimy przewidywać możliwe problemy, elastycznie podchodzimy do każdego zlecenia. Pomagamy również w zakresie pełnej obsługi portowej - to znaczy załadunków i manipulacji kontenerami, przy ewentualnych kontrolach w porcie, obsłudze celnej.

Co ważne, pomagamy nie tylko przedsiębiorstwom. Naszymi Klientami są również osoby prywatne, które na przykład planują przeprowadzkę lub powrót do kraju.

Przeprowadziliśmy już wiele osób, w bardzo różne miejsca świata (tzw. mienie przesiedlenia).