Partnerzy

DKLL Logistics Sp. z o.o. Sp. K.

Polecamy Państwu usługi DKLL z zakresu transportu oraz organizacji procesów logistycznych. DKLL zajmujemy się transportem lotniczym a także transportem drogowym i kolejowym zarówno w obrębie kraju, jak i poza jego granicami.

DKLL to doświadczony sztab pracowników oraz otwartość na nowe rozwiązania pozwalają nam stworzyć dla Was szereg propozycji z zakresu transportu międzynarodowego. Współpracujemy z partnerami na terenie Europy i całego świata, co pozwala na usprawnianie procesu transportu Waszego towaru.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w tym zakresie sprawiają, że oferujemy najwyższej jakości usługi transportu z Chin; szczególnie polecamy transport lotniczy oraz coraz lepiej rozwinięty transport kolejowy.

ATC Cargo S.A.

ATC Cargo S.A. jest operatorem logistycznym ze 100% kapitałem polskim. Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw. Firma obsługuje ładunki „door to door” transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. W skład oferowanych usług wchodzą: obsługa celna, wykonywanie wymaganych badań, uzyskiwanie stosownych certyfikatów, magazynowanie, obsługa portowa itp.

Shipco Transport

Założona w 1988 roku firma Shipco Transport posiada ponad 60 biur, w 30 krajach zlokalizowanych na 4 kontynentach i zatrudnia około 1700 osób. Shipco Transport jako lider przewozów drobnicowych na świecie stanowi gwarancję najwyższego poziomu oraz bezpieczeństwa świadczonych usług.

chiny24.com

Od 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miałem możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli.Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu www.chiny24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.