SEA CARGO OPERATIONS EKSPORT DO AUSTRALII JEST NAPRAWDĘ PROSTY 😉

Prowadzisz biznes i chcesz dotrzeć do klientów z Australii? Planujesz eksport do tego kraju? A może myślisz, by się tam przeprowadzić? Spokojnie, pomożemy ze wszystkim!

Wysyłka do Australii, choć wydaje się problematyczna ze względu na dużą odległość, nie różni się znacząco od eksportu drogą morską do innych krajów. Żaden transport nie sprawi nam problemów, jeżeli odpowiednio się do niego przygotujemy pod względem przepisów prawnych, obowiązków oraz kosztów. Eksport towarów do Australii wymaga dokonania odprawy celnej wywozowej (eksportowej). Obecnie przeprowadza się ją w formie elektronicznej, jednak wciąż wiąże się to z koniecznością odpowiedniego przygotowania. Dotyczy to przede wszystkim przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, którzy muszą posiadać numer EORI, nadawany w Unijnym Systemie Rejestracji i Identyfikacji Podmiotów Gospodarczych. Jednak również w przypadku osób prywatnych eksport towarów do Australii cechuje się różnymi obostrzeniami, zwłaszcza w zakresie przepisów fitosanitarnych. Dobrze zatem wiedzieć, które towary zostały objęte ograniczeniami i wymagają specjalnej zgody, a które mogą być całkowicie niedozwolone. Korzystając z naszych usług, nie musisz się tym wszystkim martwić. Zajmiemy się nie tylko dostawą, ale też pomożemy w dopełnieniu wszelkich procedur.

Wysyłka towarów do Australii

Jesteśmy morskimi spedytorami z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Umożliwiamy eksport do Australii transportem morskim. Dostarczamy towary przede wszystkim do głównych portów tego kraju, czyli Adelaide, Brisbane, Fremantle, Melbourne oraz Sydney. Chętnie nawiązujemy współpracę nie tylko z podmiotami gospodarczymi, ale także z osobami prywatnymi, co odróżnia naszą ofertę od propozycji większości spedytorów. Klienci mogą nam powierzyć zarówno ładunki całokontenerowe (FCL), jak i drobnicowe (LCL). Aby zrealizować eksport towaru do Australii, wystarczy wypełnić znajdujący się na stronie internetowej formularz zapytania frachtowego lub napisać maila, pamiętając o podaniu wszystkich wymiarów oraz wagi przesyłki. Nasi specjaliści postarają się jak najszybciej odpowiedzieć, wraz z proponowaną wyceną oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Wysyłka towarów do Australii – obsługiwane porty

Eksport do Adelaide AUADL
Eksport do Brisbane AUBNE
Eksport do Darwin AUDRW
Eksport do Fremantle AUFRE (Perth)
Eksport do Melbourne AUMEL
Eksport do Sydney AUSYD
Eksport do Townsville AUTSV

ZAPRASZAMY 😉

Menu