Polski eksport

Odkrywaj możliwości handlu z krajami spoza Unii Europejskiej przy wsparciu doświadczonego spedytora Sea Cargo Operations! Jeśli szukasz partnera profesjonalnie obsługującego eksport z Polski drogą morską, nawiąż z nami współpracę. Realizujemy zlecenia związane zarówno z transportem drobnicowym LCL, jak i całokontenerowym FCL. W ramach świadczonych usług spedycji zajmujemy się dodatkowo m.in. wsparciem w zakresie obsługi portowej oraz celnej. Pomożemy Ci odnaleźć się w gąszczu obowiązujących w 2023 r. procedur, przepisów i wymagań związanych ze sprzedażą towarów poza UE.

Eksport z Polski w roku 2023 – co najczęściej sprzedajemy do krajów spoza UE?

Zgodnie z danymi podawanymi przez organizację OEC (Observatory of Economic Complexity), zajmującej się analizami handlu międzynarodowego, nasz kraj plasuje się na 22. pozycji w skali globalnej w 2023 r. W analizach tych brane są pod uwagę liczby bezwzględne, czyli całościowy eksport. Polska dostarcza do państw spoza UE wiele rodzajów towarów, w tym m.in.:

  • maszyny i części do aut,
  • artykuły rolne – głównie zboża, warzywa, owoce, mięso i artykuły mleczne,
  • produkty sektora chemicznego – np. kosmetyki, leki czy środki ochrony roślin,
  • artykuły odzieżowe i tekstylne,
  • meble.

Jednak niezależnie od tego, jakie towary sprzedaje Twoja firma, pomożemy Ci w organizacji ich transportu morskiego do odbiorców spoza UE. Skontaktuj się z nami – w Sea Cargo Operations z ogromnym zaangażowaniem wspieramy polski eksport od wielu lat!

Polski eksport poza UE – jakie są główne kierunki?

Rodzimi przedsiębiorcy sprzedają swoje towary w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Afryce, a nawet Australii i Grenlandii. Biorąc pod uwagę eksport z Polski w 2023 roku, głównymi odbiorcami naszych produktów były takie kraje spoza UE, jak:

  • Stany Zjednoczone,
  • Chiny,
  • Norwegia,
  • Kanada,
  • Arabia Saudyjska.

Nasza firma zapewni Ci kompleksowe wsparcie w organizacji transportu morskiego niezależnie od tego, jaki będzie jego kierunek. Docieramy na wszystkie kontynenty – przewozimy ładunki ze wskazanego punktu do portu i dostarczamy je wprost pod adres odbiorcy (obsługa door2door).

Solidne oparcie w eksporcie morskim dla Twojej firmy

Warto nam zaufać, gdyż doskonale znamy się na spedycji morskiej i wiemy, na jakich zasadach funkcjonuje eksport. Mamy siedzibę w Gdyni. Lokalizacja firmy w Polsce oraz możliwość korzystania z dwóch największych i najważniejszych portów w tym kraju – jakimi są Port Gdynia i Baltic Hub w Gdańsku – dają Twojej firmie przewagę z uwagi na dogodną lokalizację w sercu Europy. Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych potrzeb przedsiębiorców wysyłających w 2023 r. towary do krajów spoza UE. Dlatego dobieramy i wdrażamy rozwiązania spedycyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Mamy doświadczenie w spedycji morskiej, kolejowej oraz lotniczej. Nasze systemy monitorowania dostaw obsługiwane przez specjalistów czuwają nad towarem Klientów każdego dnia i przez całą dobę. Pełna przejrzystość współpracy i zero niespodzianek – tak wygląda eksport z Polski w 2023 r. przy wsparciu Sea Cargo Operations!

Współpracuj z Sea Cargo Operations w zakresie eksportu z Polski poza UE!

Jeśli myślisz o zagranicznej ekspansji biznesu, teraz jest idealny moment na wcielenie tego planu w życie. Właśnie znalazłeś świetnego partnera – w Sea Cargo Operations zajmiemy się spedycją morską towarów na Twoje zlecenie. Skontaktuj się z nami, aby w 2023 r. wystartować z eksportem z Polski poza UE i rozwijać swoją działalność!

Menu